X
 

Články

Majáles UTB chystá skvělý hudební line-up i bohatý doprovodný program


Multižánrový open air festival Majáles UTB nabídne opět nabitý hudební program a spoustu zábavy pro všechny návštěvníky. Největší studentský hudební festival ve Zlíně proběhne již 3. května v parku před Baťovou vilou a slibuje ještě větší dávku zábavy a hudebních zážitků než v minulém roce. 

Na dvou stagích se představí osm úžasných interpretů, mezi nimiž nebudou chybět rapper Rest, DJ Wich, hudební duo DJ NobodyListen se zpěvačkou Annet X, slovenská pop-rocková kapela Zoči Voči, skupina Hospodský bordel a mnoho dalších. Vstup na festival je zcela zdarma! 

„Jsme velice rádi, že můžeme Zlínu nabídnout opět kvalitní line-up. Headlinerem ročníku bude určitě rapper Rest. Tento charismatický interpret, který letos slaví 21 let na hudební scéně, si získal srdce fanoušků po celé republice nejen svým energickým projevem ale i originálními texty," uvedla Michaela Kasardová, spolumanažerka letošního Majálesu UTB.

Mimo hudební program se můžete těšit i na rozmanitou food zónu s jídlem všeho druhu, na skvělé pivo, chill out zónu, vítěze celorepublikové soutěže Uni Band Contest a na doprovodný program. Bude připraven skákací hrad pro děti, ale i legendární soutěž o Krále a Královnu Majálesu UTB. Novinkou letošního ročníku je soutěž o Prince a Princeznu Majálesu, o jehož tituly se ‚‚poperou‘‘ studenti ze zlínských středních škol.  

Před samotným festivalem se můžete zapojit do několika doprovodných akcí, jako je například Lasergame turnaj, majálesové darování krve a nebo tradiční Prvomájový průvod centrem města Zlína. Pro více informací a aktuality sledujte Instagram Majáles UTB, FB Majáles UTB a webové stránky majales.utb.cz.

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.