X
 

Články

Nová mobilní aplikace „Baťův Zlín“ vás provede po nejvýznamnějších místech Zlína


Projděte si Zlín zábavnou a interaktivní formou s průvodcem v mobilu. Stáhněte si mobilní aplikaci „Baťův Zlín" a vydejte se na procházku po místech, která jsou spjatá se jménem Baťa.

Mobilní aplikace „Baťův Zlín" vám přiblíží historii města, nabídne spoustu zajímavých informací, zábavné hry, vědomostní kvízy i prvky rozšířené reality (AR). Na výběr máte ze dvou tras. Pro pohodovou procházku si můžete vybrat kratší trasu s délkou 2 km, nebo se pustit do delší trasy, která měří 5 km.

Prohlídku městem zpestří a vaše znalosti prověří vědomostní kvíz u každého stanoviště. Za splnění celého kvízu se můžete na konci procházky těšit na odměnu, kterou získáte v Informačním středisku v budově radnice na náměstí Míru. Aplikace vám také s pomocí interaktivních prvků, jako jsou minihry, virtuální prohlídka a rozšířená realita, nabídne jedinečný zážitek a zábavu. Promluví na vás například Marie Baťová nebo se nad vámi proletí památné letadlo Tomáše Bati Junkers F-13ge.

Uživatelsky přívětivé rozhraní umožňuje intuitivní ovládání a pohodlné procházení aplikace všem bez rozdílu věku, a díky interaktivní mapě s navigací se snadno dostanete ke všem zajímavým místům. Stáhněte si mobilní aplikaci „Baťův Zlín" a vydejte se po stopách Baťů objevovat Zlín.

Aplikace, kterou vytvořilo město Zlín ve spolupráci s Tasty air, je v českém a anglickém jazyce a zdarma ke stažení na Google Play i App Store. Prohlédněte si průvodce ještě před jeho stažením zde.

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.