X
 

Články

Originální dárky ze Zlína


Ať už hledáte dárek pro sebe, pro své blízké, nebo si jen chcete dopřát originální kousek jako památku na návštěvu Zlína, pak navštivte naše Městské informační a turistické středisko. V informačním středisku v historické budově radnice na náměstí Míru nabízíme širokou škálu jedinečných produktů s originálním designem.

Svůj styl můžete vyjádřit s našimi originálními tričky s potiskem Zlína. Můžete si vybrat z motivu inspirovaného zlínskou architekturou nebo s originálním nápisem Zlín není Gottwaldov. Svůj outfit můžete oživit stylovou kšiltovkou s vyšívaným motivem jedné z nejvýznamnějších památek Zlína nebo originálními ponožkami se symbolickými baťovskými domky. Ideální na nákupy nebo pro nejrůznější drobnosti jsou praktické plátěné tašky.

Pořídit si můžete také praktický a stylový skládací podsedák ve dvou barvách, který se hodí jak do parku, na festival nebo do přírody. K tomu se skvělě hodí originální NickNack kelímky nebo nově také hot cup kelímky s víčkem pro váš oblíbený teplý nápoj.

Pro aktivní sportovce se hodí rychleschnoucí ručník, sportovní čelenka a multifunkční šátek s motivy Zlína.

Originálním dárkem či suvenýrem, který potěší každého, jsou keramické šálky s motivem Zlína a nápisem Zlínlover, ručně vyrobený přívěšek na klíče s typickým červeným baťovským domkem a korálky, náušnice Zlínlover s motivem baťovského domečku nebo keramické minimalistické magnetky nejhezčích turistických cílů. Pro ty, kteří se chtějí o Zlíně dozvědět více, nechybí ani publikace o historii města a jeho nejslavnějších osobnostech, Tomáše a Jana Antonína Baťů.

Na výběr je toho mnohem více. Přijďte a vyberte si ten pravý kousek Zlína.

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.