X
 

Články

64. Zlín Film Festival. Týden plný filmů, hvězd, koncertů a zábavy

64. Zlín Film Fest_archiv Zlín Film Fest

Už po čtyřiašedesáté ožívá Zlín programem filmového festivalu. Od čtvrtka 30. 5. do středy 5. 6. 2024 se můžete těšit na týden plný filmů, filmových hvězd, besed se zajímavými hosty, koncertů, výstav a spoustu doprovodných akcí. V kinech můžete letos vidět 293 filmů z 55 zemí světa, mnohé z nich ve světové premiéře.

Kromě bohatého filmového programu si můžete užít na řadě míst ve Zlíně také ten doprovodný. Nebude chybět letní kino, řada talk show, workshopy, podcasty, science show, nevšední setkání s tvůrci, koncerty interpretů, jako je Adam Mišík, Pam Rabbit, Prago Union, O5 a Radeček a Anna K., DJ Spyre a DJ Bad Signalz, Kaczi a mnoho dalšího.

Prostor letos dostanou i samotní studenti, kteří vystoupí během Noci studentských kapel na stagi před zlínským zámkem. Vystřídá se hned osm interpretů ze Zlína i okolí a zahrají jak vlastní tvorbu, tak i covery a mezi žánry nebude chybět pop, rock, alternativa ani trocha metalu.

Neodmyslitelnou součástí festivalu je Salon filmových klapek s unikátní aukcí, jejíž výtěžek poputuje prostřednictvím Nadačního fondu FILMTALENT Zlín na podporu mladých filmařů a začínajících tvůrců. Tradiční součástí bude i Festivalový půlmaraton MONET+ Zlín a Festivalový rodinný běh. Obě akce se uskuteční v neděli 2. června 2024.

Kompletní filmový a doprovodný program najdete na www.zlinfest.cz

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.