X
 

Akce

So, 7. 12. 2019

Mikulášský běh s Cyrilem pro Krtka

Čas konání: 10.00

Místo konání: Hospoda na Hřišti, Zlín-Louky

Pořadatel: Běhy Zlín, z. s.


Zlínský Mikulášský běh, v pořadí již dvaatřicátý, se poběží v sobotu 7. prosince 2019 na fotbalovém hřišti v místní části Zlín-Louky. Poběží se po cyklostezce a lesních pěšinách, na výběr bude ze dvou tratích - 5 a 10 km. Nebudou chybět ani dětské závody. Výtěžek z běžeckého závodu získá Nadační fond dětské onkologie Krtek. Každý účastník dostane pamětní medaili, originální sportovní ponožky a mikulášskou nadílku. Pro vítěze všech kategorií budou připraveny hodnotné ceny. Po vyhlášení vítězů proběhne také tombola, jejíž výtěžek poputuje taktéž na podporu nadačního fondu. Závod je součástí celoročního běžeckého seriálu Běhy Zlín, který zahrnuje sérii rozmanitých běžeckých závodů nejen pro profesionální sportovce, ale pro všechny, kdo rádi běhají.

Hlavní závod se poběží na deset kilometrů a tvořit ho budou dva pětikilometrové okruhy. Tento závod se započítává do celoročního seriálu Běhy Zlín. Ti, co si netroufají na deset kilometrů, mohou přijít podpořit Mikulášský běh a Nadační fond dětské onkologie Krtek proběhnutím v jednom pětikilometrovém okruhu.

Kromě samotného závodu a dětských běhů budou pro děti připraveny také tematické soutěže, čertovský průvod a mikulášská nadílka. Celá akce se ponese v mikulášském duchu, chybět nebude ani vánoční svařák a další občerstvení.

Běžci se mohou předem zaregistrovat na webu www.behyzlin.cz za zvýhodněné startovné. Závod odstartuje ve 12.00 hodin přímo na travnatém plácku vedle hřiště. 

Více na www.behyzlin.cz

Hospoda na Hřišti, Zlín-Louky

  • Ulice: U Dřevnice 250
  • Město: Zlín – Louky
  • PSČ: 763 02

Běhy Zlín, z. s.

  • Ulice: Vylanta 235
  • Město: Fryšták - Dolní Ves
  • PSČ: 763 16
  • Stát: Česká republika