X
 

Akce

Ne, 22. 9. 2019

Restaurant Day

Čas konání: 11:00-13:00

Místo konání: zlínský zámek

Vstupné: zdarma

Pořadatel: uveden v textu


Restaurant Day Zlín připravil pro všechny milovníky jídla gastronomickou akci. Jídlo ve všech barvách podzimu - od horkých polévek, přes koláče jako ze sna až po dalekou asijskou kuchyni. Každý nadšený kuchař může tento den otevřít vlastní restauraci! Přijďte ochutnávat, inspirovat se a úplně nejlíp - přijďte se pochlubit se svým kulinářským uměním. 

Restaurant Day proběhne na nádvoří a v přízemí zlínského zámku. Zámecká kavárna už bohužel není v provozu a kapacita domácích kuchyní je omezena a bývá rychle vyjezeno. Doporučujeme přijít hned na začátku akce. Krabičky na jídlo a dortíky s sebou :-)

Restaurant Day je celosvětový karneval jídla, kdy si každý může vytvořit restauraci, kavárnu nebo bar na jeden den. Může to být kdekoliv. Doma, v kanceláři, na rohu ulice, na zahradě nebo v parku. Fantazii se meze nekladou! Restaurant Day je svobodná komunitní akce připravovaná lidmi pro lidi. Zapojit se může kdokoliv. Myšlenka restauračního dne je pobavit se a vychutnat si spolu životní prostředí, které sdílíme. Všichni restauratéři jsou osobně zodpovědní za všechny aktivity související s provozem jejich restaurací. Cílem Restaurant Day je šířit radost a potěšení z jídla připravovaného s láskou. Ceny za jídlo by měly být orientační, tedy takové, aby pokryly náklady restauratérů. To je Restaurant Day! Přidej se a vař spolu se stovkami amatérských kuchařů na celém světě!

 

zlínský zámek

  • Ulice: Soudní 1
  • Město: Zlín
  • PSČ: 760 01

uveden v textu