X
 

Akce

St, 4. 12. 2019

Vánoce v útulku

Čas konání: 15.00–18.00

Místo konání: Útulek pro zvířata v nouzi Vršava

Vstupné: zdarma

Pořadatel: Fakulta multimediálních komunikací UTB


Již dvanáctý ročník akce s názvem Vánoce v útulku pořádají studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve spolupráci se žáky Základní školy Komenského II ve Zlíně v rámci projektu Němá tvář. I tento rok se můžeme těšit na bohatý doprovodný program a štědrou vánoční nadílku. 

Posláním celé akce je vnést jiskru lásky (nejen) do zvířecích očí a zpříjemnit tak svátky klidu a míru opravdu každému. Jako cíl projektu si studenti kladou upozornit veřejnost na problematiku opuštěných zvířat a přiblížit lidem způsob, jakým lze těmto němým tvářím pomoci. Do projektu se také tradičně zapojují i žáci ze Základní školy Komenského II ve Zlíně, kteří každoročně sbírají krmivo a nejrůznější pamlsky pro zvířata v útulku. Na jejich představení se můžeme těšit i v doprovodném programu, a to v podobě hned dvou vystoupení školního sboru.

Dále nás čeká malování na obličej, kreativní tvořivé dílničky, prodej štěstíček a propagačních předmětů a pro mlsné jazýčky také rozdávání sušenek a prodej sladkostí z Candy shopu. Proběhně také autogramiáda zlínských hokejistů, vystoupí Filip Vítů, Markéta Vodičková a Tereza Kutrová a moderátorem celé akce bude známý DJ Ondřej Albrecht! Výtěžek akce poputuje na pomoc pejskům a kočičkám ze zlínského Útulku pro zvířata v nouzi na Vršavě.

Tady je seznam věcí, které pejsci a kočičky rádi uvídí pod stromečkem:

 1. granule pro psy Calibra (třeba jen 1-3 kg balení)
 2. granule pro psy Brit care (třeba jen 1-3 kg balení)
 3. pamlsky pro psy – sušené maso (jakékoliv značky)
 4. stelivo pro kočky jakékoliv značky (5 nebo 10 kg balení)
 5. kapsičky a paštiky pro kočky (Felix, Sheba, Gurmet)
 6. savo (1 l)
 7. piškoty
 8. deky, ručníky, povlečení

 

Útulek pro zvířata v nouzi Vršava

 • Ulice: Mezilesí 628
 • Město: Zlín-Kostelec
 • PSČ: 763 14

Fakulta multimediálních komunikací UTB

 • Ulice: Štefánikova 2431
 • Město: Zlín
 • PSČ: 76001