X
 

Akce

Čt, 9. 12. 2021 - Po, 31. 1. 2022

Smysl smyslů

Místo konání: Zlín

Vstupné: zdarma

Pořadatel: uveden v textu


Smysl smyslů. To je seriál výstav zlínského výstavního ateliéru pro.story, který se skládá z 5 výstav a 5 výtvarníků v kontextu 5 smyslů a kognitivní funkce publika. Umělci dostali prostor zacílit na smyslové vnímání kolemjdoucích prostřednictvím svých výtvarných prací v prostorech ateliéru ve 2. výloze 1. internátu nad Obchodním domem nebo v jeho přilehlém okolí. Postupně se obecenstvu dostane interakce se zrakem, hmatem, sluchem, čichem a chutí. Směs výtvarných interpretací SMYSL SMYSLŮ se zaměří na práci se vstupními informacemi a jejich transformaci při utváření pocitu a názoru publika.

Dovolujeme si vás pozvat na výstavu posledního dílu seriálu Smysl smyslů ČICH, v pro.story na nám T. G. Masaryka 2433, kde si ji můžete v klidu a bezpečí prohlédnout od 9 do 17 hodiny s komentářem Veroniky Zelezníkové nebo Kateřiny Vavrouškové. Třeba u šálku čaje nebo kávy. Od 17 hodin bude pro vás nasvícená a bude ji možno zhlédnout přes výlohu. 

Dernisáž ČICH ve formátech malíře a grafika Františka Petráka proběhne ve čtvrtek 20. 1. 2022 v 17 hodin v pro.story, nám. T. G. Masaryka 2433, a to v rámci platného hygienického opatření.

Jaká je vůně zlata, terpentínu, opuštěného zámku, akrylu, Ottovky, našepsovaného plátna, stáda jelenů nebo kostela?
A jaká je vůně výstavy, když výstava jsou obrazy a diváci? Večerem otázek, jak přičichnout k umění nebo řemeslu vás provede František Petrák a moderátor Petr Vavrouška.

Více informací naleznete zde.

 

 

Zlín

  • Město: Zlín

uveden v textu

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.