X
 

Akce

So, 4. 9. 2021

Pohádkový les 2021

Čas konání: 13.00 - 17.00

Místo konání: uvedeno v textu

Vstupné: 80 Kč/ dítě

Pořadatel: Středisko rané péče EDUCO Zlín z. s.


Pirát, zlá čarodějnice nebo krásná princezna – i to jsou některé z pohádkových postav, které můžete potkat v sobotu 4. září 2021 v areálu Dětského centra Zlín v městské části Burešov.
Středisko rané péče EDUCO Zlín z. s. zde pořádá již posedmé Pohádkový les – odpoledne plné her a zábavy pro celou rodinu. Hravé odpoledne začíná již ve 13 hodin a potrvá do 17 hodin. Jako každý rok čeká na děti několik stanovišť s úkoly, po jejich splnění dostanou od pohádkové postavy drobnou odměnu a při odchodu také krásnou medaili. Kromě stanovišť se děti mohou těšit na skákací hrad nebo malování na obličej. Na akci se podílí také mnoho sponzorů, kteří věnují do dětských soutěží hodnotné ceny. Výtěžek z akce bude použit na zajištění rané péče ve Zlínském kraji.

Akce se koná za každého počasí, při dešti doporučují organizátoři gumáky s sebou.

Posláním Střediska rané péče EDUCO Zlín z. s. je již od roku 2005 poskytovat odbornou pomoc a podporu rodinám s dětmi se zdravotním handicapem od narození do sedmi let. Jde o terénní sociální službu, kdy poradkyně dojíždějí do rodin a zdarma poskytují potřebné rady a podporu rodinám, které o službu projeví zájem. V současné době je v péči EDUCA 110 rodin z celého zlínského kraje.

uvedeno v textu

Středisko rané péče EDUCO Zlín z. s.

  • Ulice: Chlumská 453
  • Město: Zlín
  • PSČ: 763 02

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.