X
 

Akce

St, 24. 11. 2021

Truhlík a Truhlička - Vánoční hvězdička

Čas konání: 17.00

Místo konání: Obvodní knihovna Malenovice

Vstupné: 40 Kč

Pořadatel: Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně


Divadlo z Truhlice zahraje v Obvodní knihovně Malenovice.

Dvojice skřítků z čarovné truhlice se chystá společně oslavit Vánoce. Ale jak vlastně vše připravit tak, aby to bylo správně a o čem ty Vánoce vlastně jsou? O dárcích? O dobrotách? O vánočním úklidu? Nebo o sněhové nadílce? Vánoční pohádka, ve které se na Vánoce nachystáme, a připomeneme si klasické zvyky a obyčeje nejkrásnějších svátků v roce.

Truhlík a Truhlička jsou skřítci z čarovné truhlice (proto Truhlík a Truhlička), která dlouhou dobu ležela zapomenuta na půdě ve starém domě na venkově. Truhlici jednou našly děti, které přišly na návštěvu k prarodičům, a vypustily skřítky do našeho světa, který skřítci objevují.  Díky čarovné truhlici, která dokáže plnit přání, skřítci poznávají, jak běží život ve světě, sami se ve světě učí žít, a děti jim u toho pomáhají. Sem-tam skřítky něco naučí, a sami se něčemu přiučí taky.

V představeních herci zpívají, hrají na hudební nástroje, a do děje zapojují i diváky. Hravá forma, interakce, hezká výprava a energie herců tvoří představení, které si každý rád zopakuje. Více o představení na www.divadloztruhlice.cz/vanocni-hvezdicka.

Obvodní knihovna Malenovice

  • Ulice: Mlýnská 845
  • Město: Zlín
  • PSČ: 763 02

Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně

  • Ulice: Vavrečkova 7040
  • Město: Zlín
  • PSČ: 760 01

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.