X
 

Akce

St, 3. 7. 2024 - Pá, 30. 8. 2024

Stavba roku Zlínského kraje 2024

Čas konání: Po - Čt 7.30 - 18.00, Pá 7.30 - 17.00

Místo konání: Galerie II. patro, zlínská radnice

Vstupné: zdarma

Pořadatel: statutární město Zlín


Opět po roce přijměte pozvání na putovní verzi výstavy panelové prezentace realizací v rámci dalšího ročníku soutěže vyhlašované Svazem podnikatelů ve stavebnictví a Českou komorou autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě Stavba roku Zlínského kraje 2024, XXII. ročník. Výsledky ve všech 7 kategoriích, Cena hejtmana ZLKR, Cena syndikátu novinářů a Cena Ministerstva průmyslu a obchodu byly z celkového počtu 62 přihlášených a dokončených realizací zveřejněny ve čtvrtek 20. 06. 2024 při slavnostním galavečeru pořádaném v prostorách Sálu Evy Jiřičné v Kongresovém centru ve Zlíně.

Vystaveny jsou také všechny oceněné práce, které jsou součástí tradiční projektové soutěže studentů středních průmyslových škol v oboru stavebnictví ve Zlínském kraji - Studentská práce roku 2024, které se letos zůčastnilo rekordních 28 soutěžících. Téma zadání byl Bytový dům na ulici Pod Oborou ve Valašském Meziříčí.

Samospráva města Zlína se aktuálně těší z ocenění Ministerstva průmyslu a obchodu pro „Silniční napojení průmyslové zóny Zlín - východ a parkoviště P+R Zlín - Příluky" a z Hlavní ceny v kategorii Dopravní, inženýrské a ekologické stavby pro „Křižovatku ulice Mostní - Březnická ve Zlíně".

Volně k dispozici je oficiální katalog s výsledkovou listinou.

Galerie II. patro, zlínská radnice

  • Ulice: náměstí Míru 12
  • Město: Zlín
  • PSČ: 761 40

statutární město Zlín

  • Ulice: náměstí Míru 12
  • Město: Zlín
  • PSČ: 761 40

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.