X
 

Akce

Pá, 16. 12. 2022

Hollywood in Zlín: Noc světových vánočních melodií

Čas konání: 20.00

Místo konání: Masters of Rock Café

Vstupné: 790 Kč


Nenechte si ujít tento nezapomenutelný vánoční zážitek, protože ta správná sváteční atmosféra se neobejde bez melodií, které máme s Vánoci neodmyslitelně spjaté. O to více, když jde o melodie, které každý z nás zná z těch nejznámějších a nejoblíbenějších vánočních filmů, bez kterých si adventní dobu nikdo nedovede představit.

Všechny tyto melodie zahraje světově uznávaný orchestr Bohemian Symphony Orchestra Prague pod vedením vynikajícího a uznávaného dirigenta, pana Martina Šandy. Můžete se těšit na slavné vánoční skladby, jako Schubertova Ave Maria nebo Gruberova Silent Night (Tichá noc), z filmových snímků uslyšíte například soundtrack ze filmu Sám doma, nebo nestárnoucí romantické komedie Láska nebeská, chybět nebude ani Hallelujah, které se stalo osudovou skladbou pro legendárního Leonarda Cohena. Chybět nebude ani Happy Xmas / War Is Over od Johna Lenona nebo světově známá melodie All I Want for Christmas Is You od Mariah Carey. Ryze českou třešinkou na dortu pak budou Tři oříšky pro Popelku, jež jsou dílem Karla Svobody. To vše a mnohé další si budou diváci moci vychutnat v podání orchestru čítajícího na 40 hudebníků.

Více informací zde.

Masters of Rock Café

  • Ulice: Tyršovo nábřeží 5497
  • Město: Zlín
  • PSČ: 760 01

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.