X
 

Akce

Út, 28. 2. 2023

Večerní čaj ve vile manželů Baťových: Fleret, 40 let na scéně

 Kapacita naplněná

Čas konání: 17.00

Místo konání: Baťova vila

Vstupné: dobrovolné

Pořadatel: Nadace Tomáše Bati


Na konci dvacátých let se ve vile manželů Baťových ve Zlíně konaly takzvané Večerní čaje, na tehdejší vyhlášené společensko-kulturní akce, které se těšily oblibě a pořádala je Marie Baťová společně se svým mužem Tomášem, se můžete opět těšit.
Fleret, dvorní kapela Valašského království, pomaličku vstupuje do své čtyřicáté koncertní sezóny. Svým osobitým, originálním a neopakovatelným projevem baví fanoušky po celé zemi, avšak také daleko za hranicemi. Na svém kontě má více než osmnáct alb a může se pochlubit obrovským množstvím písniček, kdy nejedna z nich už definitivně zlidověla. A ačkoliv tato parta pochází z Vizovic, s nedalekým Zlínem má společného víc než dost. O tom všem přijde do Baťovy vily popovídat v úterý 28. února ústřední dvojice kapely – frontman Zdeněk Hrachový a houslista Stanislav Bartošík. Bude se ale nejenom vzpomínat, pánové si s sebou přivezou i nástroje a několik svých písní zahrají v netradičním akustickém pojetí.
Vstupné na komorní koncert je dobrovolné, své místo si, prosím, rezervujte na emailu sekretariat@batova-vila.cz.

 

Baťova vila

  • Ulice: Gahurova 292
  • Město: Zlín
  • PSČ: 760 01

Nadace Tomáše Bati

  • Ulice: Gahurova 292
  • Město: Zlín
  • PSČ: 760 01

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.