X
 

Akce

Pá, 16. 12. 2022

Večerní čaj ve vile manželů Baťových: "Písně, co mě provází…"

Foto Martin Peterka

VYPRODÁNO

Čas konání: 17.00

Místo konání: Baťova vila

Vstupné: dobrovolné

Pořadatel: Nadace Tomáše Bati


Nadace Tomáše Bati navazuje na vyhlášené společensko-kulturní akce, takzvané Večerní čaje, které na konci dvacátých let pořádali manželé Baťovi ve své zlínské vile. Prostory vily se staly útulným místem pro příjemná setkávání lidí, které spojoval převážně zájem o kulturu a umění, avšak také zájem o veškeré společenské dění.
Cílem nepravidelného setkávání ovšem nebyla pouze snaha o zprostředkování daného uměleckého zážitku, důležité bylo také spojování lidí, kteří si měli odnášet nové vztahy napříč firmou Baťa a životem ve městě.
Poslední Večerní čaj v tomto kalendářním roce se bude podávat v pátek 16. prosince 2022. V adventním čase se v Baťově vile představí herec a muzikant Tomáš David se svým recitálem „Písně, co mě provází...". Člen činohry Národního divadla Brno, který byl letos nominován na Cenu Thálie, vsadí nejenom na vlastní tvorbu, ale také na písně, které, jak sám říká, se mu nalepily na paty a staly se jeho společníky z mnoha různých důvodů, o nichž bude během večera určitě řeč. Těšit se můžete na skutečně pestrý výběr skladeb – od amerických tradicionálů přes soulové písně až po hity Erica Claptona.
Voňavý čaj pro vás připraví společnost OXALIS Zlín.
Vstupné na recitál je dobrovolné, své místo si, prosím, rezervujte na emailu sekretariat@batova-vila.cz.

Více informací zde.

Baťova vila

  • Ulice: Gahurova 292
  • Město: Zlín
  • PSČ: 760 01

Nadace Tomáše Bati

  • Ulice: Gahurova 292
  • Město: Zlín
  • PSČ: 760 01

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.