X
 

Akce

Ne, 28. 4. 2024

Míša Růžičková: Minidisko pro prince a princezny

Čas konání: 16.00

Místo konání: Kongresové centrum Zlín

Vstupné: 320 Kč


Tentokrát se přenesete přímo do pohádky. Procvičíte si hlásek u Rozcvičky v pohádkových kulisách krásného zámku. V písničce Začíná bál vás pozve do královského paláce mezi prince a princezny a pořádně to roztočíte. Že se princezny a králové bojí draka, to už víte, ale čerstvě vylíhnutý dráček Žofík je moc hodný a přítulný. V podzámčí, tam kde se rozkládá hustý a temný les, přiletí různá Strašidla a možná uvidíte i Trpaslíky a víly. Těšit se můžete také na písničku na přání a novou písničku Policejní, u které budete zpívat, mávat a tancovat.
Během vystoupení jsou děti zapojovány do písniček a mohou si zatančit před pódiem nebo s Míšou na pódiu.

Délka představení je 50 - 60 minut, poté mají děti možnost se s Míšou setkat na autogramiádě, vyfotit se, nebo si nechat podepsat plakát, CD, DVD či tričko.

Představení je vhodné pro děti od 2 let. Děti do 12 měsíců, které ještě nechodí, mají vstup zdarma, všechny ostatní osoby musí mít platnou vstupenku.

Více informací a předprodej vstupenek zde.

Kongresové centrum Zlín

  • Ulice: nám. T. G. Masaryka 5556
  • Město: Zlín
  • PSČ: 760 01
  • Stát: Česká republika

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.