X
 

Akce

Po, 10. 7. 2023 - Pá, 14. 7. 2023

Kemp vítězů

ZRUŠENO

Místo konání: uvedeno v textu

Vstupné: 4490 Kč

Pořadatel: uveden v textu


ZRUŠENO

Během letošních prázdnin do Zlína zavítá i taneční příměstský tábor s názvem Kemp vítězů za jehož založením stojí úspěšná vrcholová tanečnice a vítězka Stardance Veronika Lálová ve spolupráci s Kempem vítězů.

Projekt se zaměřuje na děti ze základních škol, které pod vedením zkušených trenérů zažijí týden plný pohybu, rozvoje mentálních schopností a zdravého životního stylu.

Kromě toho, že účastníci Kempu vítězů tráví každý den tancem, čeká je také plno pohybových her, výuka angličtiny a španělštiny, návštěva zajímavých hostů z jiných sportovních odvětví a plno zábavy ve skvělém kolektivu.

Akce je pořádána formou příměstského táboru od pondělí do pátku (vždy od 8:00 do 16:30 hodin), kterou povede šéftrenérka, vítězka StarDance Veronika Lálová. Kemp bude probíhat na ulici Bartošova 4393, budova Celnice ve 2. patře, a je zaměřen pro všechny děti ve věku od 6 do 15 let. 

Více informací a rezervace zde.

uvedeno v textu

uveden v textu

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.