X
 

Akce

Čt, 16. 11. 2023

Týna & Evah

Čas konání: 18.00

Místo konání: Kavárna Továrna

Vstupné: dobrovolné

Pořadatel: Kavárna Továrna


Evah, vlastním jménem Eva Hrabalová, je indie zpěvačka, kytaristka a songwriterka. V autorských písničkách se promítají a mísí prvky klasické hry na kytaru, písničkářství a popové i indie rockové hudby. Aranžmá staví na poetických plochách a melodické hravosti podpořené elektronickými beaty. Textově čerpá inspiraci z příběhů, mezilidských vztahů, z cest a prožitků vnitřního světa. Evah vydala několik singlů s videoklipy, acoustic live session a studiovou live session v doprovodu kapely. Letos debutuje EP s názvem "Transitions". Vystupuje sólo i s kapelou, kde ji doprovází Dominka Srostlíková (bicí), Jan Srostlík (basa, vokály), Tomáš Rulíšek (el. kytara, synth).


Zpěvačka TYNA toto léto vydala svůj první singl "Fly Away". Po po období poznávání měst Česka a Itálie prostřednictvím pouličního hraní začíná vystupovat s vlastní tvorbou. Svými texty by ráda inspirovala a přivedla k zamyšlení v otázkách cesty za svými sny nebo také za vnitřním klidem. V rámci tohoto večera uslyšíte její autorské písně i oblíbené covery za doprovodu akustické kytary.

Rezervace míst na tel. +420 608 564 619.

Kavárna Továrna

13. budova baťovského areálu

  • Ulice: Vavrečkova 7074
  • Město: Zlín
  • PSČ: 760 01

Kavárna Továrna

  • Ulice: Vavrečkova 7074
  • Město: Zlín
  • PSČ: 760 01

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.