X
 

Akce

So, 23. 4. 2022 - Ne, 24. 4. 2022

Den Země 2022

Místo konání: Zlín

Vstupné: zdarma

Pořadatel: statutární město Zlín


PROGRAM 

Sobota 23. dubna

13.00–18.00 hod. Pasekářskou stezkou krajinou pasek - vycházka pro veřejnost s odborným výkladem o krajinném rázu přírodního parku, historii a současnosti rozptýleného osídlení a tradiční architektuře, o místních rostlinách a živočiších, zejména ptácích. Provázejí: zoolog Mgr. Evžen Tošenovský (zoolog, PřF UP Olomouc, ČSO, ČESON), zpracovatel krajinářské studie Mgr. Tomáš Dohnal (LÖW a spol., s. r. o.) a odborník na lidové stavitelství Mgr. Radek Bryol (Národní muzeum v přírodě, vedoucí Metodického centra pro muzea v přírodě). Sraz ve 13.00 hodin na zastávce MHD Jaroslavice – točna (bus č. 31), okruh 7 km. Pouze pro přihlášené, přihlášky s uvedením počtu účasníků a telefonickým kontaktem na telefoním čísle 577 630 982 či e- mailu libusebartolcicova@zlin.eu.

Plakát

Neděle 24. dubna

7.30–10.00 hod. Vítání ptačího zpěvu - sad Pod Babou (sraz na autobusové zastávce MHD Mladcovská v 7.30 hod.) Vycházka do probouzející se jarní přírody, tradiční akce České společnosti ornitologické. Exkurzi povede zoolog Mgr. Evžen Tošenovský (PřF UP Olomouc, ČSO, ČESON). Pouze pro přihlášené, příhlašky e-mailem na tosenovsky@birdlife.cz s uvedením počtu účastníků a telefonickým kontaktem.

Plakát

 

 

 

Zlín

  • Město: Zlín

statutární město Zlín

  • Ulice: náměstí Míru 12
  • Město: Zlín
  • PSČ: 761 40

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.