X
 

Mobilní aplikace

Mobilní rozhlas

Mobilní rozhlasMobilní aplikace Mobilní Rozhlas vás bude informovat o aktuálním dění ve městě, kultuře a sportu, dopravních uzavírkách nebo krizových situacích. V rámci aplikace můžete také přispívat svými podněty ke zlepšení života ve městě nebo upozornit například na černé skládky. Aplikaci Mobilní Rozhlas/Zlepšeme Česko lze zdarma stáhnout pro chytré telefony se systémy Android a iOS. V aplikaci si pak vyplníte adresu, na níž bydlíte, nebo která vás zajímá a typ informací, které chcete dostávat. Do mobilního rozhlasu se můžete zaregistrovat také na webu https://zlin.mobilnirozhlas.cz/. Zprávy vám mohou chodit formou SMS, emailu, push notifikací či hlasových zpráv pro nevidomé a slabozraké.

 

Turista v Mobilu

Mobilní turistaJednoduchá aplikace pro plánování výletů. Naleznete zde trasy pro pěší i kolo, turistické cíle a pozvánky na kulturní akce. Nechybí fotogalerie a zobrazení trasy či cíle v mapě. Aplikaci Mobilní turista lze zdarma stáhnout pro zařízení s operačním systémem Android.

 

 

DarumaGo! Audio Guide Zlín

Aplikace je určena pro zařízení s operačním systémem Android a iOS, je zdarma a nabízí ČJ, AJ a NJ. Stáhnete ji přes App Store nebo Google Play.

Naleznete zde nejen zajímavosti o Zlíně, ale také o jeho blízkém okolí - např. co je možné ve Zlíně navštívit, informace o jeho historii, funkcionalistické architektuře a zajímavých osobnostech, nabídku sportovního vyžití a mnoho dalšího. Navigace na cíl vám vypočítá nejkratší trasu a zobrazí ji na mapě. Mapy jsou k dispozici i v off-line režimu. Aplikace nabízí mnoho fotografií, texty a hlavně audio spoty. 

 

 

QR kód – snadný přístup k aktuálním informacím ze Zlína 

QR kódZájemci disponující tzv. chytrými telefony mají možnost využívat služeb virtuálního kiosku statutárního města Zlína. Po vyfocení odpovídajícího QR kódu získají přístup do aplikace obsahující přehledně roztříděné aktuální informace o městě, kalendárium akcí, mapu města, informace o jeho atraktivitách, souhrn kulturních organizací a seznam důležitých kontaktů.

Hlavním zdrojem informací poskytovaných virtuálním kioskem jsou oficiální stránky města Zlína, což zaručuje, že prezentované údaje jsou vždy ověřené, aktuální a pokrývají celou škálu témat důležitých jak pro občany města, tak i pro jeho stávající či potenciální návštěvníky.

Načtení QR kódu do mobilního telefonu umožňuje speciální aplikace. Někteří výrobci mobilů ji dodávají jako součást standardní výbavy svých přístrojů, v ostatních případech si čtečku QR kódu nainstalujete podobně, jako to běžně činíte u kterékoli jiné aplikace.

 

Na kole i pěšky – cykloturistická aplikace 

Na kole i pěškyTato jednoduchá aplikace vám pomůže zjistit jaké cyklostezky a stezky se nacházejí ve zvolené oblasti. Ať už si dovolenou plánujete nebo se nacházíte přímo na místě, nabídne vám v dané lokalitě několik tras. Na nich pak mapuje různé body zájmu - místa, která stojí za to navštívit, různé atrakce, památky, ale také kde se můžete najíst, přenocovat nebo "okoštovat" dobré vínečko. To vše včetně kontaktů a popisu daných míst. 

Aplikace je určena pro zařízení s operačním systémem Android (verze pro iOS a Windows Phone se připravují) a je zdarma. Stáhnete ji přes Google Play.

www.nakoleipesky.cz

 

GEOFUN - mobilní výletní hra

 

Geofun

Geofun - to jsou výletní hry do chytrého telefonu, díky kterým můžete poznávat krásy České republiky s virtuálními průvodci, zažít kopec zábavy při plnění nejrůznějších úkolů a dozvědět se zajímavé informace. Aplikaci GEOFUN lze zdarma stáhnout pro chytré telefony se systémy Android a iOS. Po stažení konkrétní hry (geosrandy) již není potřeba internetové připojení. Stačí dorazit na startovní bod a užít si příjemný výlet. Hry jsou vhodné pro rodiny s dětmi a pro každého, kdo má chuť zažít nové věci.

Pro Zlín je připravena hra (geosranda) Baťa - Dnes fantazie, zítra skutečnost, díky které můžete poznat jednoho z nejslavnějších českých podnikatelů. Dozvíte se celou řadu Baťových myšlenek a zajímavostí - například u koho Tomáš hledal ve výrobě inspiraci nebo bez koho by světově známé baťovky nespatřily světlo světa.

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.